ASTA

http://www.11kasta.com/wp-content/uploads/2023/01/DAYmante-3-720x720.jpg

„11Kasta“ įkūrėja- Asta Blažinskienė - sertifikuota profesionali koučingo specialistė, karjeros konsultantė, lektorė bei trijų vaikų mama. 15 metų Asta dirbo personalo valdymo srityje. Šiuo metu, jau virš 10 metų, daugiausiai dirba su moksleiviais, studentais, mokytojais bei suaugusiaisiais karjeros orientavimo, savęs pažinimo, koučingo srityse. Asta daug laiko praleidžia keliaudama po Lietuvos mokyklas, šiam tikslui ji sukūrė programą „Mokytojas- asmeninis vaiko koučeris“. Taip pat ji yra tarptautinės „Erickson Coaching International“ koučingo organizacijos koučerė ir sertifikuota „Palaikantys tėvai- savarankiški vaikai“ programos lektorė.

Asta Blažinskienė aktyviai įsitraukia į visuomenines veiklas. Nuo 1996 metų Asta Blažinskienė yra Vilnius “Rotaract” klubo narė (1999-2000 metais buvo šio klubo prezidentė). Nuo 2015 metų savanoriauja kaip konsultantė „Jaunimo linijoje”. 2018 metais prisijungė prie Vilniaus Gedimino Rotary klubo.
Taip pat yra aktyvi ir kelių asociacijų narė, tokių kaip ICF Lietuva (Tarptautine Koučingo Asociacija) , 2019 – 2020 metų prezidentė ir Lietuvos Karjeros specialist Asocijacija (LKSA)

"MANO KARJERA” - Tęstinė Karjeros Koučingo programa 10 – 12 klasių jaunuoliams

Profesijos pasirinkimas nėra lengvas procesas todėl jaunam žmogui dažnai reikalinga pagalba. Pagalba, kurios metu šalia esantis padėtų jam pačiam suprasti ir atrasti, t.y. pažinti save, savo lūkesčius, profesijų pasaulį bei padėtų priimti SAVO sprendimą.

Statistika rodo, kad virš 60% jaunuolių savo pirmąją studijų kryptį renkasi NESĄMONINGAI, t.y. stoja ten kur šiuo metu populiaru, kur tėveliai rekomenduoja, kur draugai stoja ir pan. Tik 20% tiksliai žino Ko nori? ir Kodėl tai jiems tinka ir patinka?

Turint savo karjeros ateities viziją ir/arba planą mažėja impulsyvaus, paskutinės minutės, t.y. nesąmoningo sprendimo rizika.

Jei ir Jūsų vaikas nežino, kokią karjeros kryptį pasirinkti?
o gal
Jo draugai jau apsisprendė, kokios karjeros nori, o jis dar abejoja?

Tuomet kviečiame 10-12 klasių moksleivius prisijungti prie individualizuotos karjeros koučingo programos „MANO KARJERA“!

http://www.11kasta.com/wp-content/uploads/2023/01/Mano-karjera-3-720x720.png

Programos metu įvairių užduočių, praktikų ir žinių pagalba dalyviai mokysis pažinti save ir savo vertybes, profesijų pasaulį, įsivardinti tikslus ir svajones, įveikti baimes ir planavimo iššūkius, su įkvėpimu ir motyvacija priimti sprendimus ir siekti savo tikslų.

Pabaigę programą jaunuoliai:
∙ Atpažins ir išmoks pritaikyti savo gebėjimus ir talentus;
∙ Išmoks daryti pasirinkimus atsižvelgdami į savo gebėjimus, norus ir galimybes;
∙ Stiprins pasitikėjimą savimi, savo pasirinkimais ir sprendimais;
∙ Susikurs savo asmeninės ateities Viziją ir jos įgyvendinimo planą.

Užsiėmimai vyks mažoje grupėje (iki 4 dalyvių), todėl kiekvienas galės maksimaliai įsitraukti ir gauti individualų dėmesį, padėsiantį pasiekti geriausių rezultatų.

Programos autorė ir vedėja – karjeros konsultantė, koučingo specialistė, lektorė Asta Blažinskienė.

Programos pradžia: 2023 m. kovo 3 d.
Laikas: penktadieniais nuo 15.30 val.
Programos trukmė: 6 susitikimai po 75 min.
Dalyvių skaičius grupėje: iki 4 dalyvių.
Vieta: On line, Zoom platformoje.
Kaina: 330 Eur

Norite sužinoti daugiau? Drąsiai rašykite arba skambinkite: el. p. asta.blazinskiene@gmail.com, tel. +370 614 69602

Jau apsisprendėte dėl dalyvavimo? Puiku!

INDIVIDUALIOS KARJEROS KOUČINGO SESIJOS

Užsiregistruokite individualiai pažintinei NEMOKAMAI 30 min koučingo sesijai

Jos metu trumpai aptarsime Jūsų situaciją, temą, aptarsime galimus bendradarbiavimo metodus, klausimus ir galimybes.